KONST / Litografier / Färglitografi 14752150
nr 1475 2150
Birthe Wesselhöft
(f. 1934), Danmark
Signerad, numrerad 70/300. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Birthe Wesselhøft, född 1934 i Köpenhamn, dansk målare, bosatt i Sverige.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:47:49
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Birthe Wesselhöft
Läs mer om Birthe Wesselhöft